Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy kell egy használt készülé...

Hogy kell egy használt készüléket alaposat meg nézni letesztelni mielőtt meg vennénk? :/

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan kell egy rossz helyesírással, magyarsággal, értelmetlenül megfogalmazott kérdést alaposan megválaszolni?
2018. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az én helyes írásommal nincs semmi gond a felfogásodal van. A baj baj van az. Agynál. Nálad!!!
2018. aug. 7. 10:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Akkor bizonyára tömegesen jönnek majd ide a jobbnál jobb tanácsok.
2018. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mit brekegsz.
2018. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen készülékre gondolsz? Mert más szempontok vannak egy használt toronydarunál, és megint mások egy búvárszivattyúnál. Mindenesetre ami azonos, hogy alaposan meg kell gondolni, mielőtt valami használt szrt a lakásba beviszel, mert a szomszédom, aki gyűjtögető ( használt rádiók, TV-k), egy ilyennel behurcolta csótányokat is a házba, és 2 év alatt tudta a bábolnai csótányirtós cég kiirtani őket.
2018. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Telefonra értetem
2018. aug. 7. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:
értetem = értettem
2018. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az én helyes írásommal nincs semmi gond a felfogásodal van."

Nap vicce, még ezt a mondatot sem tudtad normálisan leírni, három hiba van benne.

Sokféle készülék van, ezért ilyen kérdésre nem is lehet válaszolni. Könyvet szerintem nem fog neked senki írni, a világ összes készülékéről.

2018. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na hop találtál hibát?
2018. aug. 14. 20:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel te kérdezted:


Hogy kell egy használt készüléket alaposat meg nézni letesztelni mielőtt meg vennénk? :/


Helyesebben:

Hogyan kell egy használt telefont alaposan átnézni, kipróbálni mielőtt megvenném?


Az én helyes írásommal nincs semmi gond a felfogásodal van. A baj baj van az. Agynál. Nálad!!


Helyesebben:


Az én helyesírásommal nincs semmi gond, a felfogásoddal van.


Még helyesebben:

A te felfogásoddal van, gond, nem az én helyesírásommal.


Az A baj baj van az. Agynál. Nálad számomra feldolgozhatatlan.


Talán: A te agyaddal van baj.


Értetem helyesen értettem

2018. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!