Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Festés? Valószínűleg veszek...

Lee12 kérdése:

Festés? Valószínűleg veszek egy használt mtb-ot? a tulaj ismerős így pár napra elkérem letesztelni a fizetés előtt. Szerintetek egy normális bringaboltba mennyi pénzért néznék át nekem hogy van e valami hiba rajta (pl repedt váz)

Figyelt kérdés

ezenkívül ha megveszem valószínűleg lefesteném de itthon nem akarom mert félek hogy elcseszem ....hova lehet vinni ahol megcsinálják?a régi festék leszedését és újra festést? és kb mennyiért?

15.f


2011. aug. 13. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Bicikliboltban szerintem 1000 ft körül átnézik, ha nem ingyen. Ott lehet érdeklődni a festés iránt is.
2011. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A bicikliboltban ingyen átnézik!Én minden ősszel átnézetem.

A festést meg fényező műhelyben vagy nemtom

2011. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ingyen átnézik:O?
2011. aug. 15. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom szervize válogatja, hol ennyi, hol annyi. Menj be, kérdezd meg. A festés viszont nem lesz olcsó, mert ahhoz teljesen szét kell szedni a gépet, aztán meg összeépíteni.
2011. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az úgy mindenestül kb mennyi?(szétszedés összerakás festés)?
2011. aug. 15. 23:00
 6/6 Orika333 válasza:

Szia!

Ha jo és önnyü mtb szeretnél én az umf et tartom az egyik legjobbnak (100000ft ig) pl:bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=62771

2011. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!