Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik elektromos cigit...

Melyik elektromos cigit válasszam?

Figyelt kérdés

Egy Vaporesso Veco solo plus-t szeretnék lecserélni.

Eddig ezek tetszenek a legjobban:Kangertech subox mini 50w ,Vaporesso Swag,Eleaf pico 25 ello tankal.

Ezek közül melyiket ajánlanátok vagy esetleg mást ilyen árban (42-43 dollar)



#e-cigaretta #Vaporesso #Elektrmos cigaretta
2018. aug. 9. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindhármat próbáltam, szerintem vaporesso, alternatívaként esetleg eleaf is jó, de kangertechet nem vennék.
2018. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kanger-ből én a 75W-osat használom, Swag és a sima pico is használatban van.


Az 50watt kicsit kevés DL-re. Én MTL használom, nekem mindegyik tökéletes.

A Swag-nak gagyi érzete van a sima Pico után, viszont könnyebb, mert műanyag(a Swag).

30watt felett mindegyik forrósodik, főleg nyáron.


Én valami nagyobb teljesítményű cuccot néznék DL-re, ami 2 akksis, vagy 26650-es cellával működjön, hogy ne terheld az egy18650-es akkut annyira, és lehetőleg ne Smok legyen.

2018. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Eu raktárból ezt ajánlom, ilyenem is van, az akksik nem potyognak ki mint a legtöbb 2 akksis mod-ból, jól lehet zárni. Használhatod 2 vagy 3 akksival.

Nem túl vastag, jól kézre áll 2 akksis használatkor. ( a 3-ast nem próbáltam)


[link]


Viszont ajánlott hozzá külső töltő, és párosírott új akksi, hihetetlen milyen védelmek vannak a modban.

2018. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Az az igazság, hogy 2 aksis modokra nincsen pénzem ezért szeretnék ezek közül választani amiket irtam is.

Gőzmennyisége a 3 közül melyiknek a legjobb?

2018. aug. 10. 13:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert szeretek nagyon cloud chaselni.
2018. aug. 10. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!