Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet olyan, hogy saját...

Misa-chan21 kérdése:

Lehet olyan, hogy saját magától megváltozzon a hálózati név? Nem tudom, miképpen történt, egyszer csak ezzel találtam szembe magam. Több lent.

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán történt, egy kisebb áramkimaradás után, hogy a telefonom nem csatlakozott a WiFi-re. Megnéztem, mi lehet a baj, néha csak alapból nem megy rá, de most abszolút nem találtam a hálózati nevet. Erre behozott egy másik hálózati helyet, aminek a neve Telekom-dead01. Ugyanúgy zárolva van, mint az összes többi amit felhozz. A fura, hogy ahogy arrébb vittem a telefonom a modemtől, akkor egyre kevesebb csík látható, ha itt vagyok totálisan feltolja maxra. Próbáltam belépni a régi hálózat jelszavával, és nem enged. ( gondoltam próba szerencse) Egyébként SAGECOM F@ST 3686 V2-tipusról van szó. A WPS felirat alatt lévő kis LED lámpa nem világít.

Mi történhetett? Mit tegyek? Megoldható saját úton, vagy forduljak szakemberhez? Egyébként egyedül a mobiltelefonokon nincsen elérhetőség, a számítógépeken( van net), és az azzal összekötött TV-n minden rendben van.



2018. aug. 20. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebből a v1 -et ismerem, amin alul volt a reset gomb. Nézd meg, hátha ezen csak azt nem rakták át hátulra. Ha ott van, kb 10 másodpercig kell benyomva tartani és utána az oldalán lévő adatok érvényesek.


Ha nincs rajta sehol reset gomb, hívhatod a szolgáltatód, ami gyanítom a Telekom...

2018. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Telekom-dead01"


Ebből a "dead" nem sok jót sejtet, de ilyenkor történik az, hogy a generált információt beírod a Google-keresőbe. És mik vannak:

[link]

Igaz, ez csak egy találat, de elvileg nem lehet véletlen, hogy azonos típus. Vagyis valamiféle típushibára utalhat.

2018. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!