Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van lehetőség digitális jelet...

Van lehetőség digitális jelet analógra konvertálni?

Figyelt kérdés
A cél az lenne, hogy pl. a műholdas, vagy mindigtv-s adások digitális jeleit analóggá konvertálja egy eszköz, és azt sima koax kábelen csatornánként megossza egyszerre. Így egy darab ilyen eszköz kellene a házba, a TV-készülékek pedig sima analóg jelként vehetnék a csatonákat, illetve bárki nézhetné bármelyik csatornát.
2018. aug. 21. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
elrontottam, azt akaretam írni idézőjelben, hogy "egy címre három STB-t engedélyeznek" szerinted. a többi stimmel
2018. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

72 %-os troll megint trollkodik?


Lakcím fogalmával nem nagyon vagy tisztában, abba beletartozik az emelet / ajtó is, ha van. Ha meg nincs, akkor nincs. És?


Jelentettem a hozzászólásod, trágárság miatt.


Az itteni téma pont annyira illegális, mint a torrent. De a torrent sem illegális önmagában, mert az attól függ, hogy mit töltesz le.


A műsormegosztásról sem tudhatod, hogy mit oszt meg. A MinDigTV ingyenes adásait annyifelé osztja a saját háztartásában, ahányfelé akarja.


A többi már csak a te rosszindulatod, hogy rosszat tételezel fel másról. _____Mindenki magából indul ki.____


_______A téma nem illegális._____

2018. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólását köszönöm.

A szolgáltató gyakran helyrajzi számonként ad csak szolgáltatást. Korábbi kérésünkre, hogy húzzanak be új kábelt, elzárkóztak, mondván, hogy egy családi házba egy kábel mehet be tőlük és csak egy előfizetés működhet. Gondolom, hogy ha lennének pl. szintenként helyrajzi számok, az megint más dolog lenne.


Azon is gondolkoztam, hogy mi értelme ennek. Arra jutottam, hogy talán az, hogy ha minden szobára lehetne külön előfizetést kötni, akkor az számos hibalehetőséget jelentene, és gondolom nehezebb lenne a tartozást rávezetni az ingatlani lapra nemfizetés esetén.

2018. aug. 23. 07:35
 14/15 anonim válasza:
A Diginél hasonló történik mint amit szeretnél. Bejön az optikai kábel és az ont átalakítja digitális koax jelre. Neked analóg koax jel kellene , de pár ezer forintért lehet venni stb-ket ha a tévében nem lenne tuner.
2018. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A Digikábeles ONT nem konvertál semmit ilyen értelemben. Azon kívül, hogy optikát rézre.

Nincs ugyanis semmi különbség a társasházak kábelrendszere és a főleg kertes házas övezetekben alkalmazott optikai végpont koax. kimenete között. Ezt csak azért csinálják, mert az optikának nyilván vannak előnyei a rézhez képest.

Digikábelen vannak ugyebár analóg csatornák a hagyományos TV-khez, valamint vannak a DVB-C csatornák is, az újabb TV-khez.

Optikai végponton is pont ugyanezeket kapod vissza.

Nem véletlen, hogy nincs különbség a csatornatáblázatban sem, amit letölthetsz a Digi honlapjáról.

ÁSZF E-mellékletet kell keresni.

2018. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!