Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A, , backspace" billentyű...

A, , backspace" billentyű miért az, , Enter" gomb felett van közvetlenül?

Figyelt kérdés
Sokszor esett már meg velem, hogy nem akartam elküldeni egy üzenetet, és véletlenül az ,,Enter"-t nyomtam meg a ,,backspace" helyett. Veletek előfordult már ilyesmi? Nem tudjátok, hogy direkt van- e egymás alatt a kettő, vagy csak szívatni akartak a tervezők?

#backspace enter
2018. aug. 31. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vedd ki az ENTER billentyűt, a helyén maradt lyukon keresztül pedig egy fültisztító pálcikával tudod nyomogatni. Így tuti nem fogod eltéveszteni.

Vagy szimplán csak ragassz rá egy rajzszöget, aminek a hegye fölfelé áll.

2018. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezt alkalmazni fogom!
2018. aug. 31. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:

velem fordult már elő, de utoljára szerintem 5-6 évesen és még akkor gyerek cipőben jártak ezek az otthoni gépek, még igazából szüleim se tudták, hogy mit hogy kéne, mikor mi vettünk gépet csak 3 volt az egész faluban

de utána rá jöttünk mi mit csinál már nem voltak ilyen gondok

2018. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen billed van, milyenek a gombok.

Elég sok új billt már a kis méretű enterrel gyártják, amit én is utálok, egy ENTER gomb maradjon ENTER.

Egyébként egyetértek az előttem hozzászólóhoz, velem nem igen esik meg ilyen probléma.

2018. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szivatni akartak a tervezők. A tervezők márcsak ilyenek. Nézd meg az autót. A gáz pont a fék mellett van közvetlenül, az ember kicsit nem figyel, aztán rögtön a másikat nyomja meg.


Viccet félretéve, pont jó helyen van ott, ahol van. Aki nem tud vakon gépelni, annak lehet bárhol a backspace, lesz körülötte pár billentyű, amit véletlenül leüthet helyette.

2018. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!