Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet kikapcsolni...

Hogyan lehet kikapcsolni Windows 10 alatt, hogy a billentyű (k) folyamatos nyomva tartása mellett, pl backspace-nél folyamatosan töröljön, ne másodpercenként csak egy karaktert?

Figyelt kérdés

Bosszantó egy mondat kitörlésénél annyiszor lenyomni ahány karakterből áll. Ha folyamatosan lenyomva tartom, akkor meg fél perc mire kitörli.

Sehol nem találtam használható infót ehhez. Köszi előre is.



2017. júl. 28. 21:55
 1/3 anonim válasza:
Sajnos a Windows 10-hez én nem értek, viszont ha kijelölöd a szöveget (csak rányomsz mintha a backspace-t nyomogatnád utánna) és megnyomod a Ctrl+A billentyű kombinációt és kijelölte az egészet. Ezt akár egérrel is megteheted a bal klikket nyomva tartva végighúzod a szövegen a kurzort. Ha kijelölted a szöveget akkor csak egyszer kell megnyomnod a backspace-t és már ki is törölte a egészet. :D
2017. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Win 7-em van. Azon a következőt kell csinálni.

Vezérlőpult/ Billentyű. A sebesség fülön az "Ismétlési sebesség"-et állítsd a leggyorsabbra.

2017. júl. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sikerült!
2017. júl. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!