Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem játssza le az avit...

Miért nem játssza le az avit a samsung UE43NU7122?

Figyelt kérdés
Samsung UE43NU7122-es tévém van és le kellene játszania az avi fájlformátumú filmeket.Beolvas mindent szépen,de amikor le akarom játszani,azt írja ki,hogy nem támogatott funkció.A kiválasztott fájl jelenleg nincs támogatva.A régebbi tévém simán vitte,ezt meg most vettem 2018-as vadi új.Utána néztem hibaelhárításban,de abban a táblázatban írja,hogy támogatja az avit,ezért nem értem,hogy mi van.Segítsetek :( Előre is köszi.

#Samsung #Smart TV #UE43NU7122
2018. szept. 1. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tetszik neki a kódolása biztos..próbálj másik .avit
2018. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az AVI videó kódolási formátum bármi lehet.

Próbáld átkonvertálni.

2018. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a konvertálás nekem is eszemben volt,de nem akarok 2 TB-ot átkonvertálni.Nem lehet ezt a tévét okosítani valahogy?Nincs más megoldás?
2018. szept. 1. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!