Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a terepszínű...

Mit gondoltok a terepszínű karórákról?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, amik teljesen terepszínűek, például ez:


[link]


Ti mit gondoltok róluk?



2018. szept. 5. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól néz ki és praktikus is lehet ha pl valaki sokat túrázik.
2018. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan mechanikus automat szerkezetű zafírüveges svájci órám van, inkább elegáns, mint sportos, de ez tetszik. Utána fogok nézni, mennyibe kerül. Szívesen vásárolnék egyet bringáznim túrázni stb.
2018. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Itt van róla egy link :)


[link]

2018. szept. 5. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez tök bejön. Szívesen vennék egy ilyet, ha lenne 40 rugóm egy órára.
2018. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pénzes tiniken tudom max elképzelni. Felnőtt emberen max valami nagyon szabadidő/sport öltözeten.
2018. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Túl csicsás meg zavaró az egész, de ha neked tetszik, akkor vedd meg. Mondjuk szerintem nagy, szóval túrázni kellemetlen benne, vagy esetleg ráöltözni nem lehet.
2018. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rossz világítás, nehezen olvasható szàmlap. G shock bol inkább csak digitális át vegyel
2018. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!