Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől nem működik a házimozi...

Mitől nem működik a házimozi rendszeren a rádió?

Figyelt kérdés
Diginél vagyok és optikai kábelt vezettek be. Nem tudom mióta és van-e köze hozzá, de tegnap bekapcsoltam a házimozi rendszert és egyszerűen egyetlen egy rádióállomást sem talál. Eddig ilyet még nem tapasztaltam. Van ehhez valami köze hogy a digi optikai kábelt vezetett be? Illetve 1000mbit/sec internetet írtak hogy ennyi lesz, rákerestem pár oldalra, de mindenhol max 100 volt a letöltés. Tudom, hogy az ezret soha nem éri el, de a 100 az reális??

2018. szept. 6. 19:11
1 2 3
 1/29 Szirty ***** válasza:
Dugjál a rádióba antennát bakker!
2018. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Így van, valószínűleg külső antenna kell neki, biztosan olyan antenna-bemenet van rajta mint TV-n...

Ilyen készülékek külső antennával szokták venni az URH adásokat.

2018. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Elég régóta meg van a készülék, eddig fogta a rádióállomásokat, soha ilyen nem fordult még elő...vagy egyik napról a másikra ő úgy gondolja, hogy szüksége van antennára??
2018. szept. 7. 18:05
 4/29 A kérdező kommentje:
S a kérdésem második feléhez mit szóltok?
2018. szept. 7. 18:33
 5/29 Szirty ***** válasza:

"vagy egyik napról a másikra ő úgy gondolja, hogy szüksége van antennára??"


Mindig is szüksége volt rá. De amikor jött az optika, onnantól nem kapott jelet.

2018. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Tehát magyarul azzal hogy bevezették hozzánk az optikai kábelt, onnantól kezdve szűnt meg az adás és válik szükségessé az antenna? S a kérdésem internetes részéhez van hozzáfűznivalója esetleg valakinek?
2018. szept. 12. 18:25
 7/29 Szirty ***** válasza:

Nem kevered te a Megabit/sec mértékegységet a Megabyte/sec-kel?


Pl. a szolgáltató megabitben adja meg te meg megabyte-ban mérted. Mert akkor kb jó az.

2018. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Hát ez egy nagyon szép kérdés...:) Küldök egy linket, légyszi chekkold!:)


[link]

2018. szept. 13. 18:28
 9/29 A kérdező kommentje:
2018. szept. 13. 18:29
 10/29 A kérdező kommentje:

késleltetés: 12 msec.

letöltés: 95.19 Mbit/s

feltöltés: 70.87 Mbit/s


Ezeket az adatokat mértem...

2018. szept. 13. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!