Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Göndör hajhoz hajszárító?

Göndör hajhoz hajszárító?

Figyelt kérdés
Nagyon göndör a hajam, és nem tudom rendesen szárítani, mert ugye szétfújja, és egyszerűen borzalmasan néz ki utána a hajam, mintha megtéptek volna. Nincs valami "fej" a hajszárítóra, direkt ilyen típusú hajakhoz? Ha valaki tudja, akkor kérlek írja le hogy mi az, hol lehetne beszerezni stb. Előre is köszönöm a segítséget!

2018. szept. 7. 14:49
 1/3 Szirty ***** válasza:
Számítástechnikába írtad. Rossz kategória!
2018. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elektromos eszközök kategória. Belefér.

De nem is ez a lényeg: valamikor hajhálót használtak a fodrászok, ami leszorította a hajat. Nekem fiú létemre is volt ilyenem, de hogy mire használtam...

no eszembe jutott: hogy éjjel ne feküdjem el a hajamat. Szerintem ilyen hálót ma is lehet kapni..

2018. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van külön erre való fej. Diffúzor a neve. Sok hajszárítóhoz adnak, külön nem igazán lehet venni.
2019. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!