Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kitakarítottam a számítógépet,...

Kitakarítottam a számítógépet, de játékok közben kikapcsol, mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Na szóval kitakarítottam (elég skillem van hozzá, számtalanszor csináltam már ilyet) először felületesen áttöröltem száraz ronggyal, később hajszárítóval hideg levegővel kifújattam, majd porszívóval is, de csakis gyenge fokozaton.

Azután mivel a CPU hűtő nagyon poros maradt mindezek ellenére, megpróbáltam levenni de nem lehetett mert hozzá van ragadva a CPU-hoz, (és igen biztosan jól lekapcsoltam, és biztos a paszta tarotta oda) nem is akartam erőltetni, úgyhogy hagytam is, visszaraktam mindent majd bekapcsoltam. Ment is minden flottul, de mikor elkezdtem játszani a Battlefront 2-vel kb.8 perc után a gép kikapcsolt, mivel túlmelegedett.

Ugyan ezt tapasztaltam a South Park: The Stick of Truth-al és a Battlefield 2-vel is.

Naszóval a kérdésem: Hogyan tudom megjavítani?



2014. nov. 11. 20:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként átlagosan amikkor semmit nem csinálok a CPU 40-45°C körül mozog
2014. nov. 11. 20:29
 2/8 Tengor ***** válasza:
Takarítsd ki mindenképpen a CPU-t és a VGA-t is, tápot is!
2014. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na de hogyan szedjem le a procíról a hűtőt, nem merem erőltetni, mert aztán mehet a pikulába?
2014. nov. 11. 20:33
 4/8 Tengor ***** válasza:
Óvatos csavaró mozdulattal próbáld leszedni!
2014. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aha és, ha: tegyük fel megtiszítottam de azután is fennál a probléma?
2014. nov. 11. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Ígen enyhe csavaró mozdulatokkal meg kell induljon aztán és úgy szoktam hogy a bordát (csak a bordát) be a zuhany alá és jól kicsapatom belőle aztán hajszárítóval megszárítom de ne felejtsd el a procit meg a borda alját jól letakarítani és utána újrapasztázni.
2014. nov. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tengor ***** válasza:
Akkor valszeg nem a CPU melegedése okozta a problémát.
2014. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
OK, megpróbálom, de duhan alá nemteszem mert a venti eybe van a bordával. :D
2014. nov. 12. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!