Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez egy e cigi alja? Mert...

Ez egy e cigi alja? Mert szeretnék egy ilyen pici e cigit nem nem tudom eldönteni hogy ez az e vagy sem, tudom hogy ehhez még kellene fej hé egyáltalán ez az ami nekem kell

Figyelt kérdés
Szerintem ez tetszeni fog neked: Variable Voltage Vape-Pen Bud touch o pen vape preheat 510 Thread High Quality. Add hozzá a kívánságlistádhoz! [link]

2018. szept. 22. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez kb a mindennek a legalja kategória.
2018. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem erdemes kinai oldalakrol, ilyen hullladekokat rendelni. Ezek szoktak tulmelegedni,kigyulladni toltes soran. Egy alap szettet itthon 10-12 ezer forintert meg lehet venni. Nem mondom hogy ,hu de jo minoseg, de hasznalhato, es nem kell attol felni hogy eldurran az akksija tolteskor.
2018. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!