Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért éget az e cigi?

Miért éget az e cigi?

Figyelt kérdés
2018 január óta e cigizek, nikotinmentes liquidet szívtam, semmi problémám nem volt vele. Nyár elején viszont nem nagyon figyeltem oda, és sikeresen leégettem az aksit. Egyik barátom ingyen nekem adta az ő e cigijét, mert ő nem használja, inkább vízipipázik. Vettem bele porlasztókat kb 10.000 Ft értékben. Egy másik ismerősöm pedig liquidet is adott hozzá, ami már nikotinos volt, de semmi gond nem volt vele, csak ugye kaparta a torkomat, mert nem voltam hozzá szokva. A kaparás mostanra elmúlt, hiszen hozzászoktam. Vettem magamnak liquidet (igen, bolti fost) és semmi problémám nem volt. Az utóbbi pár hétben viszont amikor szívom, nagyon szörcsög, és rettenetesen forró a gőze, függetlenül attól, hogy hány watton szívom. Rengeteg fórumon olvastam, hogy mi lehet a baj, és videókat is néztem róla, azt javasolták hogy tisztítsam ki az egészet papírzsepivel vagy valami hasonló törlőkével. Megcsináltam, porlasztót is cseréltem, az első pár szívásnál jó, de utána egyből bele megy a liquid a szívóka részébe és ugyanúgy éget. Pedig direkt úgy csinálom, hogy elengedem a gombot és utána még egy kicsit szívom, hogy ez ne történjen meg, de hiába. Gondolkoztam már rajta, hogy a liquid a probléma, de már 2 hónapja ezt a fajtát használom és eddig nem volt vele gond. Ráadásul a torkom is fáj néha, lehetséges, hogy megégettem? Szóval a kérdésem: Miért éget ennyire? Én vagyok a hülye vagy az e cigivel van a baj? Van valami megoldás, vagy muszáj eszközt cserélni? Nagyon hálás lennék a válaszokért, mert sehol se találok ezzel kapcsolatosan semmit, illetve amit találtam nem segített. Az e cigi márkája egyébként: Eleaf iStick Power 80W

2018. szept. 24. 16:14
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
A tömény nikotin csípi a bőrödet, ez nyilván nem egészséges. Vattát cserélj benne, töröld ki, majd mehet bele a liquid.
2018. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ekkora retardált idiótát, hogy nikotinmentes e-cigit szív, aztán csak úgy poénból nikotinosat...
2018. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vattát nem igazán tudok benne cserélni mert nem olyan típus. És nem tudom miért lennék idióta. Aki nikotin menteset szív egy ideig az már gondolom ki se próbálhatja a nikotinosat. Tuti velem van a baj.
2018. szept. 24. 17:49
 4/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Hát akkor ne cseréld ki, pedig ott hibádzik:D
2018. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nikotinos ugyanolyan ízű, viszont nikotinfüggőséget okoz. Ha nem vagy függő, és cigizhetsz úgy, hogy nem is leszel az, akkor miért használnál nikotinosat? Az más kérdés, ha valaki rászokok a sima cigire, mert menőnek hiszi magát tőle a játszótéren, de ez így szerintem nettó hülyeség.
2018. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg hogy véletlenül nem váltottál e TC módra, és nincs e bekapcsolva az előfűtés(preheat).

Illetve ha eddig így használtad, akkor hogy zárolva van e az ellenállás, és hogy nem állítódott el az általad beállított érték.

2018. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!