Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a helyes...

Forever.alone kérdése:

Miért nem működik a helyes jelszóval a wifi?

Figyelt kérdés
Több videót is láttam, csak sajnos az a gond hogy csupán csak 3 eszközön nem megy a net, csak 1 laptopon. A jelszó helyes, viszont sokszor ki írja hogy helytelen, illetve 5/20 percet el indul valami csoda folytán.

2018. szept. 25. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Légyszives, olvasd már fel hangosan hogy mit írtál.
2018. szept. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem szinte mindig, mindenhol, minden eszkozon rossz a wifi. Csak akkor jo, ha kozvetlenul a jelforrasnal vagyok, de hat ez csak eleg ritkan kivitelezheto.

A wifi jele kicsivel tavolabb mindig nagyon gyenge, neha bejon, de legtobbszor nincs jel. En wifin altalaban meg a bejovo emailjeimet se tudom lehivni. Nagyon instabil adatforgalmat tud csak biztositani, legalabbis az en tapasztalatom alapjan.

A helyedben pl. mobilbmnetre valtanek, amugy ha azt megosztod az okostelefonodrol, akkor mas eszkozrol is, mint sajat wifidet tudod hasznalni. Csak az sajnos nem ingyenes, mint a wifi.

Van meg valami, ha jol tudom, router nevu internet forras dolog, de ahhoz nem ertek.

2018. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most akkor működik vagy nem?

Időszakosan működik?

Csak egyes eszközökről működik?


Ha időszakosan működik, eszköz hiba (vagy hibás konfiguráció) is lehet az oka. Ha csak egyes eszközökről működik, elképzelhető, hogy csak az(ok) az egyes eszköz(ök) támogatják a wifi frekvenciáját és/vagy szabványát.

2018. szept. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 Hónapja költöztünk ide, és a szomszéd felajánlotta a wifijét. 2 hétig folyamatosan ment, full jellel, egyszer sem csatlakozott le sem a mobil eszközömről, sem a számítógépről. Egyik pillanatról a másikra pedig nem engedett fel a helyes jelszóval. Néha rá csatlakozott de csak 5/10 percig. Két napja be kötötték egy másik szomszédhoz egy új netet és azóta el indult. Szerintem valami zavarta eddig a jelet. De köszönöm a válaszokat. Kedves első.. Ha nem tudsz olvasni, akkor szívesen fel olvasom neked, süket remélem nem vagy! :D
2018. okt. 2. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!