Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Füllhallgatót szeretnék venni...

Füllhallgatót szeretnék venni de nem tudom mit jelent, valaki el tudná magyarázni?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék venni egy SONY füllhallgatót, a telefonom Huawei P9 Lite 2017 és azt olvastam hogy a névleges impedancia(ellenállás) úgy működik hogy ha a füles értéke minél közelebb van a telefon értékéhez annál jobb a hangzás, a füllhallgató 40 Ohm ellenállású, de a telefonomról semmit sem találtam.
2018. szept. 30. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mekkora segítség, de nekem is ilyen telefonom van és tökéletes hozzá a Philips fülhallgató.
2018. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Esetleg tudnád linkelni a Philips füllhallgatód? Mert én most egy komolyabb füllhallgatót szeretnék venni én ezt néztem:

[link]

2018. szept. 30. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez igencsak messze van a komolytól.
2018. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"a füles értéke minél közelebb van a telefon értékéhez annál jobb a hangzás"


Ez csak ilyen laikus fogalmazás. A "hangzás" nem jó szó erre:

Ha a fejhallgató impedanciája nagyobb a kelleténél, csökken az elérhető maximális teljesítmény, azaz hangerő. Azt pedig úgyis észrevennéd, ha túl halk lenne.

Ha kisebb, az meg okozhatna bizonyos túlterhelést, de telefonoknál emiatt nem kell aggódni, erősítőknél van ennek nagyobb jelentősége.

2018. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát nem pontos megfogalmazása a komolyabbnak, nekem komolyabb mert eddig max 1500Ft-ot szántam fülhallgatóra mindig.
2018. szept. 30. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már 2 éve XB50-et használok.

1 évig használtam az elsőt, akkor is hibátlan volt, de sajnos a kutya szájába landolt.

Annyira meg voltam vele elégedve, hogy következőleg is azt vettem, ha jól emlékszem 6.000Ft körül, mivel black friday-kor mindig le van értékelve.

2018. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha pedig megrendeled online, és nem vagy megelégedve a termékkel, 2 hét elállási jogod van.
2018. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!