Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E-cigit vennék, azonban...

E-cigit vennék, azonban teljesen laikus vagyok a témában. Milyet?

Figyelt kérdés
Dohányzást akarnám elhagyni, de fogalmam sincs hogy milyen készüléket érdemes venni. Körülbelül 20.000Ft-nál többet nem szeretnék rá áldozni.

2018. okt. 10. 03:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a dohányzást abbahagyni nem lehet ilyen módon, utána meg az elektromos cigire szoksz rá és nem is biztos, hogy a sima cigit elhagyod, akkor meg a kettő lesz együtt.

Hogy milyen legyen az nagyon sok mindentől függ. Úgy, hogy ha teljesen nem értenék hozzá, nem tudom milyen, nem adnék ki 20ezret első kõrben, van akinek nem is jön be.

2018. okt. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőre egy olcsót vegyél, mert nem mindenkinek jön be, ne költs rá túl sokat, ami nekem van az 1800 ft volt (ebay), és semmi gond vele, csak naponta kell az aksit tölteni.
2018. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!