Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-tegyük fel, vennék...

Iphone-tegyük fel, vennék egyet, és addig használnám, amig teljesen tönkre nem menne (pl. nagyon hamar lemerül az aksija, mikrofon, hangszóró tönkremenne) Meddig bírná? Appróbb hibákat javíttatnám stb. csak kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre sosincs tökéletes válasz. De ha végignézel a használt piacon, lehet kapni jó pár éves típusokat is viszonylag korrekt állapotban, nem 1-2 év után szokták beadni a kulcsot. Persze, mint mindenhol, kivételek itt is vannak.
2014. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző is mondta, ezt nem lehet így leáltalánosítani. De összeségében elmondható, hogy ha vigyázol rá, meghálálja.

Pl a 3G-met kb három évig használtam. Nem ütöttem-vágtam de azért volt használva rendesen. 3év után már érezhetően romlott az akku (naponta 2-3 szor kelett tölteni), illetve elromlott a hallgatója.

Lecseréltem egy 4-esre, a 3G-t azóta tesóm használja iPod-nak, és wifizéshez. Ennek már 2éve, tehát 5éve müködik atombiztosan, és csak a hallgatója krepált be.

2014. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 éves sima iphoneok is működnek
2015. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csucsu007 ***** válasza:
Hamarabb múlik el a támogatása, mint hogy beadná a kulcsot.
2017. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!