Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megfelelő lenne az én munkámho...

Megfelelő lenne az én munkámhoz egy ipad?

Figyelt kérdés

Az irodaházban, ahol dolgozom, sokszor mászkálok a termek között ezért egy olyan eszközt szeretnék, amely egész munkaidő alatt bírná szuflával és még gyors is lenne. A mostani laptopom alig bír ki egy órát, ráadásul a sebessége se a legjobb. Tudom, hogy az ultrabook jó választás, mert kicsi, gyors és bír 6-8 órát is, de az áruk igen magas. Ezért gondoltam egy ipadra, hiszen jóval olcsóbb.


A lényeg, amire kellene:

- alapszintű szövegszerkesztés, táblázatkezelés

- kezelje a pendrive-ot, mert sok anyagot azon keresztül kapok (dokumentum, kép, videó).

- kezelje az audio interfészeket, például a Focusrite-ot vagy a Behringert (nálunk mind a kettő van), mert különféle műsorok hanganyagát szeretném rögzíteni vele.

- Tudjak vele nyomtatni (usb-s nyomtatóink vannak)

- Szeretnék rá kötni HDMI-n keresztül projektor, mert a prezentációkat, videókat ki kell vetítenem.


Ha ezeket a feladatokat ellátja egy ipad, akkor nekem megfelelő lenne.


2018. okt. 11. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A követelményeid alapján neked egy Windowsos tablet kell.
2018. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az apple köztudottan (sok esetben sajnos direkt) nagyon összeférhetetlen a nem általuk gyártott kiegészítőkkel. Biztosan vannak átalakítók és programok erre, de pl. eleve maga a macbook is csak egy 6000Ft-os appal képes a windowsban formázott (vagy amire windowsbol raktál anyagot) pendriveokat felismerni abban pedig egyáltalán nem vagyok biztos hogy létezik ligthitng-hdmi átalakító.


Androidot egyáltalán nem ajánlok stabilitás gondok miatt ahogy felettem írták windows tablet lenne a legjobb vagy egy 2in1 laptop amit használhatsz tabletnek és laptopnak is.

2018. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfontolom. Legfontosabb a stabil gyors működés, és az erős aksi. Közben utánanéztem, és találtam hdmi, usb átalakítót, szóval még gondolkodok a dolgon, meglátjuk.
2018. okt. 12. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem HDMI-USB kell mivel az apple a ligthing csatlakozót használja.
2018. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jogos, rosszul fogalmaztam! Szóval lehet kapni:

ligthing-usb

ligthing-hdmi

Kábeleket.

2018. okt. 12. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!