Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék változtani az egész...

Ujhelyi Kristof Gupp kérdése:

Szeretnék változtani az egész életfolyamatomon. Hogy lehetséges ez? Át szeretném alakitani az étkezésem hogy megfelelő legyen a munkámhoz, és a testépitéshez.

Figyelt kérdés
20 éves vagyok nem sokára 21 éves leszek régen (égészéletemben) Nagydarabvoltam. 18évesen jött a változás és sikerült lefognyom 95kiloról-76kilora. De most ismét elkezdtem a hizást és kezdem magam nagyon rosszúl érezni a börömben és ezen szeretnék változtani. 187cm magas vagyok és most jelenleg 84 kilo. Elszeretnék kezdeni edzeni,és jobban oda figyelni az étkezésre. Fizikai munkát végzek ezért enegriára is szükségem van. Az lenne a kérdésem hogy mit érdemes enni mit nem érdemes enni? Hogy kezdjem el az edzést mit érdemes megvenni gondolok itt fehérje étrendkiegészitő stb. Focizok a mozgással nincsen baj sem az állóképességel de érzem hogy már nem olyan mint például a tavalyi szezonban. Szeretnék egy kis segitséget kérni mégis hogy kezdjem el ezt az égészet.
2018. jún. 20. 15:55
 1/1 anonim válasza:
Olvass el néhány könyvet, rengeteg foglalkozik ezzel a témával.
2018. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!