Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az e cigiben mi az a kis...

Az e cigiben mi az a kis papír vagy inkább vattaszerűség? És miért olyan liquides? Véletlenül kijjeb húztam mint kéne és nem tudom tökéletesen vissza rakni. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 12. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért olyan liquides, mert pont az a dolga, hogy felszívja a folyadékot, amolyan filter. Azt szokták cserélni egy idő után, de én sem tudom hogyan kell beletenni, mert még nem cseréltem. Lehet a másik irányból kell beletolni, nem ott ahol kihúzod. És lehet csak szárazat lehet betolni, nedvesen már nem engedi magát. Dohányboltban megtudják mutatni, amúgy is ott kell venned hozzá ilyen betétet. Amúgy nincs használati útmutatója?
2018. okt. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vatta a liquidet segíti bejutattni a fűtőszálhoz, hogy az el tudja neked porlasztani.

Kész porlasztókból nem olyan egyszerű kihúzni a vattát, de ha neked ez sikerült akkor új porlasztóra kell cserélni.

Milyen tankod van? Képet tudnál feltenni a tankról és a porlasztóról?

2018. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem húztam ki teljesen csak annyira hogy meg tudjam állapítani hogy ez vatta szeruseg.... De már visszapakoktam és teszi a dolgát rendesen
2018. okt. 13. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!