Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üdv. Hogyan a legegyszerűbb,...

Üdv. Hogyan a legegyszerűbb, és észszerűbb bekötni?

Figyelt kérdés

1995 Vento központi zár, vákummal vezérelt nyitású.

Vezető oldalon nyílik kulccsal, és nyit mindent(tanksapka, csomagtarto, 4 ajtó)

Nem szeretnék riasztó funkciót bekötni, nem szeretnék fékpedálra automatikusan záródó ajtókat.

Csak az alapfunkcióját, nyitás/zárást,index villanást hogy lássam is, ne csak halljam ahogy közpönti zár csukódik(de ezt is csak akkor ha nem jár nagy bontással,és nem nehéz kikeresni a kábelkötegből)

köszönöm!

Ő a nyító egység: [link]

Kérem a kínai f0s meg minek rendelsz ilyen sz@rt, kerüljük el. Kiköpött ugyanilyen csomagulású, és kaliberű vezérlőket szerelnek be 18-20 ezer forintért amelyek eldalolnak évekig. Köszönöm a asegítséget előre is :)!



2018. okt. 17. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Oda van írva hogy egyébként sem tartalmaz riasztási funkciót, illetve az is hogy szakszerviz szerelje be és ne te otthon.

A mellékelt leírás pedig tartalmazza a bekötéshez szükséges instrukciókat.

A 2001-es VW-embe 15 éve én is ebay-es "utángyártott" cuccot tettem, a mai napig kifogástalanul működik.

2018. okt. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt nem az a gond, nagyon jó dolgokat rendelek én is Kínából.

Magával a kérdéssel látok némi problémát.

Ez pont egy olyan dolog, amin nem nagyon van kérdezni, ha valaki ért hozzá.

Ha meg már kérdezni kell, az régen rossz.

Megnézed a hozzá mellékelt rajzot, majd az autóban (de ezt nem is fogod elhinni) kénytelen leszel kibogozni a szükséges bekötési pontokat. Ezt messziről ki mondja meg? Nem értem a kérdést.

2018. okt. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha valami konkrétabbat kérdezel (pl. megmutatod nekünk a rajzot, mert nem értesz valamit), az kicsit másképp jönne ki, de így sajnos nem tudok mit hozzászólni.
2018. okt. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hova kell bekotnom a nyito/zaro vezetekeket, az ajtohoz a kulcs nyitas erzeklonel, vagy hatra a motorhoz
2018. okt. 17. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért írták hogy szakember kösse be.
2018. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!