Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy újra működjön?

Rio Game kérdése:

Mit tegyek hogy újra működjön?

Figyelt kérdés

Szóval az elmúlt nappokban letöltötem egy filet ami virusos volt de szerencsémre az egyik virus elenni programom le törölte. Amikor úgymond el indult a virus el keztet telepiteni alkalmazásokat. Gyorsan be léptem a Task Managerbe és voltak ott hátérbe futó alkalmazások aminek ellégé fura nevük volt igy párt tölrötem és végül ki derült hogy olyan filekat is töröltem ami nem virus volt. Tudom felelődlenség volt de kb olyan összi vissza 8 8-10 filet töröltem.



Szóval most nem müködik a hang a gépnek vagy a windows kereső vagy ha egy alkalmazás tulajdonságait akkarom meg nézni akkor azt se hozza be. Mit tegyek hogy újra müködjenek de nem akkarom a Windowst újra telepiteni.



2018. okt. 21. 18:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat vagy helyet és-t akkartam és nem 88, bocsi :D
2018. okt. 21. 18:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod újra telepíteni a wint akkor nem tudok segíteni ments le a fontos adataidat stb
2018. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szirty ***** válasza:
A Task managerben csak a szolgáltatásokat állítod le, nem törölsz file-okat.
2018. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen ott csak le álittom dee ha jobb clickelek és akkor ott van egy OPen file location és onnan toröltem :) . De azért Köszönöm a válaszod
2018. okt. 22. 16:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha újratelpittem a Windowst akkor megoltotna ez a probléma?
2018. okt. 22. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen megoldaná a próblémát+ lehet,hogy a c meghajtód is vírusos szerintem daráld le az egészet
2018. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szirty ***** válasza:

"dee ha jobb clickelek és akkor ott van egy OPen file location és onnan toröltem"


Semmi ilyesmi nincs ott jobb gombra. Legalábbis XP feladatkezelőben.

De nem árultad el miféle rendszert használsz a kristálygömböm meg nincs bekapcsolva. De azért köszönöm hogy feltettél itt egy kérdést...


Telepítsd újra a hangeszközöd driverét az vissza fogja tenni a szükséges file-okat.

2018. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! (Amúgy Windows 10)
2018. okt. 24. 15:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Most végeztem az újra telepitéssel. Tökéletesön müködik minden. Köszönöm mindenkinek, hogy irt.
2018. okt. 25. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!