Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott egy rootolt (Asus Memo...

Adott egy rootolt (Asus Memo Pad 7 HD), recovery menü baj van, sos van megoldás, hogy újra működjön?

Figyelt kérdés
Tehát a fent említett model recovery menüjét megpróbáltam lecserélni egy clockworkmod recovery menüre, de sajnos nem hozzávaló volt, hanem egy másik, asszem Asus transformer pad-hoz való volt..Mivel nem találtam mást gondoltam ez jó lesz.De persze hiába figyelmeztetett az applikáció, hogy nem lesz jó, csak rányomtam és azóta az újraindítás óta csak újraindul folyamatosan.Egyedül akkor áll meg az újraindulás, ha behozom a még működőnek tűnő kis menüt, ahol 3 opció van, a normal indítás, a fastboot mod, vagy a recovery inditasa.Persze egyik sem működik, ha rányomok elkezd újraindulni egy másik asus logoval, es egy idő után ujraindul.Ha nem nyomok semmire ebben a ki menuben es nincs töltőre dugva akkor kikapcsol.Ha kikapcsolt állapotban dugom töltőre, akkor egy kis ideig egy eddig ismeretlen töltésjelző képet ad be majd kb ez megy par masodpercig, utana olyan ujra mintha ujraindulna folyamatosan es már nem adja be a töltés jelzést.Számítógéppel még egyszer sem kötöttem össze mióta megvan.A kérdésem az lenne, hogy van rá esély, hogy valamilyen, akármilyen rendszer elinduljon még rajta ezek után???Remélem igen..:(
2017. okt. 13. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt mazsolázz:

[link]

2017. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót!Végül megoldódott!:)

Sikerült egy pc alkalmazással az xda dev oldalán található utasításokkal letörölni és egy másik rendszert felrakni.Pedig már új alaplapon gondolkoztam!Hamarosan feltöltöm a linket amivel sikerült meoldanom.

2018. jan. 14. 16:45
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez a link adta a megoldást Végül.

[link]

2018. jan. 14. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!