Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki ért a telekomos csoportos...

Ki ért a telekomos csoportos átutalás hoz?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel!

-50.000Ft a hitel keret a számlámon.

De sajnos ez a hónap úgy alakult nekem, hogy -50.000ft-nal tartok. Okt.31.-én le veszik a szamlamrol csoportos utalassal a telefonszamlamat ami 13ezer Ft

Ha nem tudják le venni mi történik? Vagy akkor -63000 lesz a szamlamon? Vagy akkor következő hónapba fizetek 2db számlát a csoportos utalaskor, ami a hónap utolsó napja

Nemrég lett nekem ez beállítva és érdekel a válasz mert nem magyaráztak ott el, ez hogyan van :)



2018. okt. 23. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Normál számlánál (ami nem hitelez) néhányszor próbálkozik a terheléssel, de csak pár napon belül, ha jól tudom. Ha nem sikerül, akkor kiküldik a papírszámlát.


Hogy hitelszámlánál mi van, azt nem tudom.

2018. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi a hitelkeret. Azt nem tudjuk. Ha 200, akkor leveszi.
2018. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer próbálja terhelni a számlát. Ha nincs rajta fedezet, ÍJ. Nem, ismétlem NEM küldenek "papírszámlát", mert a rendszerben fizetési módnak a csoportos beszedési megbízás van beállítva - tehát nincs csekkezés. Ilyenkor neked kell majd utólag utalnod a bankszámlaszámra ha lesz pénzed. Ha ez elmarad, akkor simán felfüggesztik a szolgáltatást (adott számla fizetési/beérkezési határideje után kb. 30 nappal). Ezalatt tuti kapsz két fizetési felszólítást is. Szóval a mesék, hogy ha nem fizeted be napra pontosan, felfüggesztik a szolgáltatást, nem igazak.


Nem kell túlzottan aggódni, de a bankszámlaszámért és a fizetendő összegért hívd majd fel őket mielőtt utalsz. Ha kaptál felszólítást sms-ben, annak is van egy díja, ha jól tudom 750 Ft/db.

2018. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
-50ezer Ft hitel limit van beállítva oda írtam :)
2018. okt. 25. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!