Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakáshitelem van, de szeretnék...

Lakáshitelem van, de szeretnék bankot váltani. Lehetséges átvinni másik bankhoz egy csoportos megbízással tovább fizetni a hitelt, vagy mindenképp meg kell tartanom a folyószámlacsomagom, hogy onnan vonják?

Figyelt kérdés
Saját bankomnál vettem fel lakáshitelt, innen vonják havonta. Most szeretnénk a párommal egy számlacsomagot, (átmennék hozzá az ő bankjánál jobb kondíciók vannak), de nem tudom ezt meg lehet így szüntetni, vagy mindenképp meg kell tartanom egy alap csomagot, és rá utalni hogy innen vonják? A bankban inkább tereltek, nem szívesen vennék ha elvinném a megtakarításom+ a havi fizetésemet.

2013. szept. 18. 13:55
 1/1 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

A lakáshitelek törlesztőjét bank mindig a folyószámláról vonja le. Régen voltak csak törlesztő számlák.

Én 2007.óta intézek lakáshiteleket és azóta kötelező folyószámlát is nyitni a hiteligényléshez. A szerződésekben is szerepel folyósítási feltételként a ft számla nyitása...

2013. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!