Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet az e-cigim baja?...

Mi lehet az e-cigim baja? (Lemo 2)

Figyelt kérdés

Ami a birtokomba van 1 éve: eleaf test, és eleaf Lemo 2 porlasztó.


A porlasztóval van az alap problémám.

Megvettem, bevált, mind addig,amíg szükségessé nem vált az első fűtőszál és vattacsere. Tudom hogyan kell cserélni, és a lemo 2 csomagolásában lévő vattával és szállíl cseréltem. Az eredmény=folyamatosan rettentő rossz íz.


Felfogtam tanuló pénznek,rendeltem egy új, szintén lemo 2 fejet.

3-4 hónapig tökéletes, eljött megint a néha néha ekellemetle íz, kicseréltem a vattát mert fűtőszál csere nem feltétlen kellet. Az eredmény megint nagyon rossz íz folyamatosan. Oda adtam egy nálam sokkal jobban értő embernek, kicserélt rajta mindent, tömítést vattát szálat, de változatlan a helyzet.


Valamivel még meg lehet menteni a dolgot, hogy ne kelljen 3 havonta egész fejet cerélni, vagy ez ilyen?


Valakinek valami ötlet?



2018. okt. 25. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy felújítható tank, ez addig nem megy tönkre ameddig el nem hagysz belőle egy csavart, vagy el nem törik.

Vegyél normális vattát, normális huzallal, mikor cserélni kell, cseréld mind a kettőt. A huzalt égesd ki picit, fele akkora teljesítményen, mint használod. Belülről kifelé kell felizzania kicsit (ne "600" watton nyomd neki percekig, csak épp hogy lásd). Majd ezután tedd bele a vattát. Vágd méretre, adj neki liquidet.

2018. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Amiket írtál, így is történtek.

Láttam mikor a haverom megcsinálta, ért hozzá, alapvetően ő rendelte be nekem meg látott el tanácsokkal a használatával kapcsolatban.


Viszont lett egy javuló tendenciára utaló fejlemény, ami kicsit érdekesebb.


Ugyebár ki lett cserélve minden.

A vatta is be lett áztatva liquiddel, még is kis idő után rossz íze volt.


Bevilágítottam a vattához, és láttam hogy száraz.

Csepegtettem bele pár cseppet, láttam hogy nedves, jó íze van, körülbelül 1 napig.

Utána ismét érezhető az égett íz, és a vatta ismét száraz (látni a vatta szálait, amit nem lehetne ha nedves lenne, hiszen akkor össze áll egy egész egységbe)


Viszont amikor szívom, a tankból fogy a liquid, szóval a vattának a nedvszívóképességével feltételezem nincsen probléma.


Erre lenne valami ötlet esetleg?

2018. okt. 26. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossz a vatta, vagy túl tömör,túl hosszú , esetleg túl magas a VG a liquid-ben (hidegben sűrűbb lesz)
2018. okt. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!