Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Másfél hónapig leszek Németors...

Másfél hónapig leszek Németországban, megéri ez az internet csomag?

Figyelt kérdés

Telenor hello data standart csomagon gondolkozok, ami ad 7Gb roamingot az Eu-ba, elég Lesz nekem?

Youtubozni nem fogok, instagram, snapchat, facebook, messenger, index, online játékok, ezeket használom.



2017. jún. 25. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a hello data standard egy komplett havidíjas csomag, ami akkor éri meg igazán ha a kell a belföldi korlátlan adat és elég a havi 200 perc beszélgetés, mert utána a percdíj nem túl olcsó 35 Ft. Nagy előnye viszont, hogy nincs hűségidő.


A 7 Gb szerintem bőven elég lesz erre, amire neked kell.


Esetleg nézd meg még a Vodafone Red csomagokat, igaz azok hűségidősek.

2017. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak nekem külföldre kéne net... nem gondolkodom más szolgáltatón :)
2017. jún. 25. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Arról hallottál, hogy most törölték el az EU roamingdíjat? A havidíjas csomagok javarészt az EU-ban is felhasználhatók.
2017. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor ha megveszem ezt a csomagot akkor korlatlan netem lesz?

Vagy ha nem akkor tudsz olyat a telenornál, ami azert olcsobbert tud tobb netet biztosítani?

2017. jún. 25. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Belföldön korlátlan, EU-ban 7 GB.

Most milyen csomagod van?

2017. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!