Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A telefonomon 2 gmail fiók is...

A telefonomon 2 gmail fiók is be van jelentkezve. Hogyan tudom az egyiket kitörölni?

Figyelt kérdés

Egyszerre vagyok bejelentkezve az enyémre és a testvéremére, így az ő e-mailjeit is látom, de ebből a fiókból ki akarok lépni. Hogyan csináljam?


Fiókkezelés funkcióban sem sikerült.

Samsung telefonom van.



2018. okt. 26. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Láthatatlan módon nem tudod, mert elég csak a tevékenységi naplót megnézni-amibe te nem tudsz belenyúlni, és egyből látja, hogy a fiókjába rajta kívül ki lépett még be. Készülékkel, IP-vel, dátummal. És esélyes, hogy már tudja.
2018. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
1+ Szerintem imádkozz, hogy a "tesód" ne jelentsen fel.
2018. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom Samsungnál hol van, de így kell legyen nagyjából:

Beállítások --> Felhasználók és Fiókok --> Kiválasztod azt a Google felhasználót --> Fiók törlése.

2018. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Természetesen tud róla, sokszor intézte az én telefonomról az e-mailjeit. Szóval amiatt nem aggódom. :D


#3 válaszolónak: sajnos úgy nem sikerült, pedig már mások is ezt mondták. Azért köszi.

2018. okt. 26. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit kérdezel, az elvileg kizárt. A Gmail fiók a telefonhoz van rendelve, például nem lehetsz egyszerre két facebook fiókba sem bejelentkezve egyidejűleg, ugyanarról a készülékről. Ha ez tényleg így van, akkor kezdésnek javaslok egy hard resetet a telefonnak! Ha újra magadra szabod, és megismétlődik, akkor a Google-nál akadt valami nagyon össze! A fész is baromkodik mostanában.Létre hoztam annak idején egy tartalék profilt, arra az esetre, ha letiltanának. Egy év után beléptem, hogy megnézzem, megvan e még? Evvel lényegében feltörtem valakinek az aktív profilját, és abba léptem be. Megváltoztattam a jelszót a fészen, és az e-mail címen is, azóta újra az enyém. Ja igen, az e-mailt is ugyanaz használta, ugyanazzal a jelszóval! A programozás sem tévedhetetlen!
2018. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 fiók alatt azt értem, ahogy egy számítógépen vagy laptopon tudsz több fiókba belépni.
2018. okt. 26. 23:57
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Sem számítógépen, sem laptopon nem tudsz több fiókba belépni, EGYSZERRE. Ha belépsz egybe, majd nyitsz egy új lapot és beütöd még egyszer a címet, akkor ugyanabba a már nyitott fiókba kell jutnod az IP cím miatt. Hacsak nem TOR böngészőt használsz, ami androidon pedig orfox, orbot. Ha ez nálad nem így van, akkor én passzolok.
2018. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ember, ne legyél már retardált.. Gmail-en keresztül lépett be egy második fiókkal, és amikor szinkronizál a telefon, akkor mind 2 fiók e-mailjeit megkapja.
2018. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!