Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszaállítottam a gyári...

Visszaállítottam a gyári beállításokat az androidos telefonomon, de nem enged bejelentkezni a Google fiókomba?

Figyelt kérdés

Lassú volt, visszaállítottam, és azt írja ki, hogy a felhasználónév és a jelszó nem egyezik, pedig gépről is próbáltam, ott elfogadja a jelszavam. Kaptam közben egy e-mailt, miszerint "Someone just tried to sign in to your Google Account from an app that doesn't meet modern security standards."

Kiírta az eszközöknél is, hogy megpróbált valaki bejelentkezni egy ismeretlen eszközről, meg is erősítettem, hogy én voltam, de nem történt semmi.

Aztán tovább kutattam ezügyben, és megtaláltam ezt az oldalt: [link] ,de nem tudom frissíteni az appot addig, amíg nem enged bejelentkezni, szóval fogalmam sincs mit csinálhatnék, és már elég dühös vagyok.

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2015. szept. 27. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hozz létre egy új fiókot, frissítsd az appot és cseréld le a régi felhasználódra.
2015. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csináltam újat, frissítettem az app-ot, de még így sem enged
2015. szept. 27. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!