Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A napokban kötötték nálam...

Soldat kérdése:

A napokban kötötték nálam optikai kábelen az internetet (DIGI) Az előfizetés digi net 1000. A router amit kaptam az zte f660. Kábelen a sebesség eléri a 600 -700 Mbps-ot, de Wi-FI-n csak 45 Mb/s. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2018. okt. 27. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Laptopod mikori?
2018. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
A szolgáltató csak akkor vállalja az 1000 mb/sec et, ha közvetlenül a gépbe megy a kábel. Ha routert tettél bele, akkor ki sem jönnek...a wifi meg ennyit tud.
2018. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kell egy erősebb wifi, mivel csak ilyen sebességet képpes leadni
2018. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet nem voltam világos. Nem tettem semmit a digi router mögé. Az is rendben van, hogy a wifi lassabb mint amikor vezetéken jön a net. De szerintem azért 100-150 mb/s-t kéne tudni. Én legalábbis így gondolom azok után amiket olvastam. A laptop 2 éves. A hálókártya realtek rtl8723be.
2018. okt. 28. 05:30
 5/5 anonim ***** válasza:

ha a router nem képpes leadni csak 45 öt akkor anyit tudna leadni egy stabil 50 megás netnél és egy jóval erősebbnél is...

vegyél egy erősebb routert, az alapján, hogy hány megás netet képpes leadni és kész

2018. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!