Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tervezek venni egy hajvágó...

Tervezek venni egy hajvágó gépet, milyet vegyek? Hogy használjam? Illetve könnyű hajvágóval magamnak levágni otthon a hajam, vagy kell megkérjek valakit hogy levágja?

Figyelt kérdés

Mostanában sokkalom a fodrászatban az árakat, 2000-2500 forintért vágják le ahajam ami kb 5 percig tart.

Nézegetem ezeket a hajvágókat 5-10 ezer fornt körülieket.

Arra gondoltam ha veszek egyet akkor elvileg gyorsan megtérül.

Csak kérdés hogy tudok-e majd vele bánni?

Aki ilyennel nyírja ahaját tarthatna pici élménybeszámolot, hogy mennyire könnyű vagy nem könnyű ezekkel hajat vágni....

Én 1.5-2 centire gondoltam vágni a hajam, ez alá nem szeretnék menni, hogy erre bármelyik hajvágó jó?

A legolcsobbakat gondolom nem érdeems megvenni....

Várom a segítőkész, építő jelegű tanácsokat.



2018. nov. 6. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen jó 1 cm re is lecsapni. Magadnak egy kis gyakorlással menni fog. De haver, anyu,apu tesó is le tudja csapni. Nem veszes. Nekem Philipsshave van már vagy 10 ėve. Hibátlan. Nem drága kb 10, ha mėg kapni. De 10-15 ből otthonra alkalmi vágónak kapsz olyat ami hosszú ėvekig bírja.
2018. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A 2-3 ezer forintos készülékekkel sincs gond, de ha mégis, veszel egy másikat. Még mindig olcsóbban kijössz. Érdemes idpnként olajozni a késeket. (Olajat adnak hozzá.) Ezeknél jellemzően 12 mm a legnagyobb fokozat. Ha hosszabbra akarod hagyni, akkor vagy ügyeskedni kell, vagy másféle készüléket kell venni.
2018. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem Remington Groom márkájú van.

1-42 mm között tud vágni.

Nagyon egyszerű használni, ha akarnád, sem tudnád magad megvágni vele szerintem... Én magamnak csinálom, a tükör előtt, elsőre is könnyű volt.

kb. 5 éve vettem egy 6000 körüli összegért, tökéletesen működik azóta is.

2018. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

[link]

Ilyet vegyél.Nem szép, de kiváló gép.Akkumulátoros vackokat felejtsd el.

2018. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi Philips-et használunk és megvagyunk elégedve vele! 5-6ezer forint Ennyit ne sajnálj rá!
2018. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én egy családtag fején használtam ilyet, és igen, nagyon megéri, nem kell érteni a hajvágáshoz annak a családtagnak, akinek a kezébe adod, ha más kezébe adod, de ezek szerint saját magadnak is le tudod vágni vele a hajadat. Én biztos ilyet használnék, ha férfi lennék, nem járnék fodrászhoz.
2018. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A Remingtonok a legjobbak. Rövidhez ez is teljesen jó!

[link]

(A drágábbak nem 2,3 cm-ig vágnak, hanem 4,2-ig.)

2018. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

és egy beállítással le kell tolni az egészet?

vagy gondolom oldalt kisebbre kell vágni?

tehát arra gondolok hogy 20 milire be állítom és csak letolom? vagy azért az ugy nem jó?

Nyilván hátul le kell borotválni a anyakat mega fülnél is de 1 hoszre lehet az egészet vagy az ugy nem jó?

2018. nov. 6. 18:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, de stílusosabb ha a fejtetőn dupla annyit hagysz. (Persze ehhez olyan gép kell, amihez van ilyen vágófésű is.)
2018. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha oldalt tolod fel 2 cm-el, akkor a fej tetőre ráhajtva már pont nem vág a kés semmit, a fejtetőt 4 cm-re vágom, úgy hogy azt is csak simám végigtolom.
2018. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!