Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Virtuális ramra gondoltam,?

Virtuális ramra gondoltam,?

Figyelt kérdés
Hogy állítsam? és hova.?

#írás #kék halál #a virtuális #ramról.
2018. nov. 12. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, honnan gondol valaki ilyeneket, azt virtuális memóriának szokták nevezni.

A Windows beállítja automatikusan. Ja, nem is Windows?

2018. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan a tökömből tudjam, hogy mire gondoltál, te funkcionális analfabéta.
2018. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez így működik itt, amikor valaki kiír egy kérdést, de nincs kérdőjel, a fórum nem engedi elküldeni, hanem figyelmeztet, hogy csak kérdőjelre végződő kérdést lehet kiírni (vagy valami ilyesmi).


Ezt sokáig én sem tudtam (nem szoktam kérdezni), míg egyszer mégis megpróbáltam.


Na most, ilyenkor az okos kérdező egyszerűen csak odabiggyeszt egy kérdőjelet, de arra már nem gondol (__gondol__), hogy kijelentő mondat végére kérdőjelet tenni, az igen hülyén jön ki.


Nem számít. Nem fogalmazza át. Elküldi. Így lesz tele ez a fórum sok olyan kérdéssel, ami tök hülyén mutat: kérdőjelre végződő kijelentő mondatok.


Nem számít, mert ez főleg olyanokat zavar, akik még könyveken nőttek fel, nem a képernyő előtt, az meg már úgyis kihaló faj.

2018. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Hogy állítsam? és hova.?"


Eddig hova volt állítva.?

2018. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állítsd a sarokba.
2018. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, ennek fuss neki még egyszer, és tedd fel a kérdést értelmesen!
2018. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy a Windows állítsa be magának.
2018. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!