Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a teendő a laptoppal ilyenkor?

Mi a teendő a laptoppal ilyenkor?

Figyelt kérdés
A laptoppom kb 2 órája újraindítást írt ki, de azóta se semmi még mindig csak annyit ír, se nem indult újra se nem lehet kikapcsolni,már próbáltam. Mi tudok tenni? Máskor is írt ki újra índitást de sose csinált így és nem is tartott eddig. Most kb 2 hónapos.

2018. nov. 15. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy nem kapcsol ki ha kihúzod a tápot és kiveszed belőle az akkumulátort.
2018. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nélkül szerettem volna megoldani az előző így ment tönkre
2018. nov. 15. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tud tonkremenni
2018. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha addig nyomod a bekapcsoló gombot, míg leáll, az is egy lehetőség, de lényegében az is a tápot kapcsolja le, ilyen szempontból mindegy.

HDD-t úgy tervezik, hogy ettől nem lehet baja, esetleg attól, amikor áramszünetnél rögtön visszajön az áram és a HDD parkolása kicsit megzavarodik, de ez asztali gépnél fordulhat elő.

Laptopnál az akku ettől megvéd.

Ami pedig tönkrement neked, annak más baja volt szerintem, amúgy is tönkrement volna.

2018. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"A nélkül szerettem volna megoldani az előző így ment tönkre"


Ezzel etettek.

2018. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!