Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptop keret leválik a...

A laptop keret leválik a képernyőről, mi a teendő?

Figyelt kérdés
A képernyőt ,,tartó" keret fel- és lezáráskor felválik. Valaki tudja, hogy lehet megcsinálni? A szerelő meg tudja oldani? És ha igen mennyiért?igazából csak felpattan :D Nem vagyok műszaki zseni, nem tudom jól megfogalmazni :D de a segítséget köszönöm

2018. okt. 4. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos h meg lehet csinálni, csak kérdés h megéri e javittatni? nemtom mennyire értékes laptoprol van szó. de szervizbe nyilván mindnet tundak javitani.. csak elkérik az árát. el kell gondolkodni rajta h inkább igy használod vagy esetleg megmokkolod magadnak ügyesen pillragasztoval ha van rá esély :) nekem volt már olyan h olyan cuccomat ragasztottam meg amit tudtam h nem szakszerű de ugyvoltam vele h amig kell már jo lesz igy is, javitva aztán nem lesz mert lecserélem...
2018. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A zsanér rögzítése kezd széttöredezni. Általában nem nagyon javítható. Én általában ha még van mihez, különböző műanyag meg fém adaptereket csavarozok bele. Akkora az erőkar, hogy a ragasztók nem bírják elviselni. Illetve van egy ragasztó ami elég bika, csak egy szett kb. 10 ezer forint, a munkahelyemen szállítószalagokat ragasztunk vele, nagyon állat.

De alapvetően az a baj, hogy a feszes zsanérok miatt a műanyag elfárad és eltöredezik.

A szerelő nem fog neked tákolni, burkolatot cserél.

2018. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta nem zárom le, nem mozgatom, nehogy rontsak a helyzeten.

Nem tudom hogy meg merjem-e ragasztani, félek bajt csinálok

2018. okt. 14. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!