Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » "Sajnálom probléma merült fel...

"Sajnálom probléma merült fel a kéréseddel kapcsolatban. " Valaki még járt így?

Figyelt kérdés

Tegnap akartam alkotni egy új fiókot instan, hogy a fotóimat feltölthessem, külön a személyes instamtol. Beírtam mindent, de azt adta ki hogy valami jogokat megsértettem, de biztos nem, mert még csak nem is kommenteltem soha semmi poszt alá és a képeim is átlagosak. Ezek után gondoltam egyet, s a tablettemen megalkottam a fiókot. Gondoltam haha, de okos vagyok, na de mikor beakartam jelentkezni a telefonomról, azt adta ki, hogy sajnálom,probléma merült fel a kérdéseddel kapcsolatban, vagy valami hasonló.

Ezen kivül még 2 fiókom van, azokba eddig rendesen betudtam jelentkezni. Írtam a suportnak, de nem nagyon vált hasznomra a kis link amit küldtek,ugyan azt írta ki :) Valaki, valami tipp,hogy mit tegyek?



2018. nov. 20. 19:17
 1/1 anonim válasza:
Ugyan így jártam. Letiltották a Facebookom, így megszűnt a Messengerem és az Instagramom is. A Facebookomat visszakaptam de 3 napig nem tudtam rajta semmit csinálni, az Instagrammomba pedig nem enged bejelentkezni. Eddig teljesen meg volt szűnve a fiókom, de most már megvan, de nem enged belépni. Engem is érdekelne mit lehet ez ellen csinálni://
2019. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!