Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van itt szakember, aki valóban...

Van itt szakember, aki valóban ért a számítógépekhez?

Figyelt kérdés

Lenne néhány kérdésem, amiben segítségre lenne szükségem.


Szeretnék egy olcsóbb notebook-ot vásárolni, azonban úgy gondoltam inkább kiegészítem néhány dologgal, minthogy sok pénzt költsek rá.


Olyan max 80.000 Ft-ot szeretnék rákölteni. Egy memóriakártya olyan 10.000 Ft. Szerintem az már sokat javít rajta. Azt szervízben tudom beépíttetni vagy hogyan működik ez? Milyen típusai vannak stb? Úgy értem milyen nagy memóriájúak, ez változó?


Valamint a másik kérdésem, tudok úgy notebookot vásárolni, hogy az alapprogramok rajta vannak, nincs pénzem még 50 ezret kiadni egy Windows programra.



Magyarul mit vegyek egy alap, olcsóbb notebookhoz, hogy ne legyen lassú vacak mint a mostani gépem. A tanulmányaimhoz kell, vagyis csak word, power point 3 net.

A mostani halott, egyszerűen néha órákat kell várnom, míg bejön valami rajta, bár 2006-os.


2010. jún. 26. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megveszel egy notebookot, azt a garanciaidőn belül nem érdemes megbontani, mert így elveszted a garanciát.


A plusz memória nem segít sokat, hogyha csak egyszerű irodai munkára használod (Word, Excel, stb.).


A memóriát otthon is be tudod szerelni. 2GB-nál nincs szükség többre, még Windows 7 alatt sem.


A legtöbb notebookra van gyárilag operációs rendszer telepítve.


100.000 forint alatt nem is kapni rendes notebookot, csak kis teljesítményű netbookokat.


Ezeknél alább nem igazán adnám:

[link]

[link]


Mivel pedig Windowst akarsz és még tanulsz, itt jóval a piaci ár alatt tudsz egyet beszerezni:

[link]

Office-szal és kiszállítással együtt durván 4.000 forint a szoftvercsomag ára.

2010. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen a mostani géped? a gyanúm az, hogy nincs vele baj, csak újra kellene telepíteni.


Nekem egy régi R50-es IBM notim van, 1,6 GHz-es egymagos procival és másfél giga memóriával. Minden jól megy rajta, az Office-tól a MATLAB-on át a GIMP-ig.

2010. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!