Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopom meghibásodott. Mit...

A laptopom meghibásodott. Mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ez jön be akárhányszor bekapcsolom a gépet. Kb.5 perc után újraindul (nagyon lassan tölt be)és ezt a kék valamit adja be. Mit lehetne csinálni? Esetleg hogyan tudnám újratenni a win10et mivel kezelhetetlen a laptop? Sajnos képet nem tudtam csatolni mert a GYIK nem engedélyezi de leirom szóról szóra hogy mit ad be a gép.tehát: "a szamitogep problemat eszlelt ezert ujraindul. Osszegyujtunk nehany hibainformaciot aztan ujrainditjuk a rendszert." És kék a háttér+szomoru smiley-t is bead. Miért?? Mi a hiba?

2018. nov. 25. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hagytad már lefutni?
2018. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

szokásos kékhalál


Kezdésnek rakd újra a wint. Ha az nem segít, akkor valószínűleg a hardverrel lesz valami probléma.

2018. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hozzáértők számára lennének ugyan más lehetőségek is, de legegyszerűbb lenne talán újratelepíteni.

A Microsoft honlapjáról letölthető a telepítő, amit pendrive vagy DVD-re írva megoldható az újratelepítés:

[link]

2018. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De hogyan tudnám törölni a win-t vagy az egészet? Hogyan tudom újra rakni?
2018. nov. 25. 21:08
 5/19 anonim ***** válasza:
Nézz videót vagy vidd el szervizbe. Inkább a második opció.
2018. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megy mindenkinek a zöld pacsi!!
2018. nov. 25. 21:13
 7/19 anonim ***** válasza:

Kérd meg egy ismerősödet, aki telepített már win-t életében, hogy segítsen.

Ha nincs ilyen ismerősöd, akkor nézz videókat, hogy hogyan kell. Ha így sem sikerül, akkor vidd szervizbe.

2018. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Néztem videót viszont nekik kiírja a kék háttérnél hogy újraindítás vagy hibaelhárítás vagy mi. Nekem meg nem adja ki így nemtudom kiválasztani az elhárításos opciót :/
2018. nov. 25. 21:27
 9/19 repulo ***** válasza:
Csökkentett módban próbáltad?
2018. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kékhalál, sajnos bármi okozhatja, lehet szoftveres vagy hardveres is. Ha tudod, hogyan kell, kapcsold ki az automatikus újrainditást, aztán amit kiír, annak a kódja megmondja, mi a hiba. Ilyen lehet: 0x0000056 stb.

Ha nem értesz hozzá, vidd szervízbe.

2018. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!