Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata,...

Van valakinek tapasztalata, átfolyós, vízmelegítős csapteleppel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#csaptelep #Vízmelegítős
2018. nov. 28. 17:12
 1/10 repulo ***** válasza:
19%
Szerintem ha a konkrét kérdést is feltennéd, előbb kapnál az egyszerű "van"-nál értelmesebb választ is.
2018. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Van
2018. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 repulo ***** válasza:
:-)
2018. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szirty ***** válasza:
100%

A legnagyobb hátránya hogy nagyon kicsi (épp csak csordogáló) mennyiség mellett képes folyamatosan (nem 5 másodpercig) használható meleg vizet adni.


Vagy brutális a teljesítmény igénye 7-12kW is lehet.

2018. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 repulo ***** válasza:
#4. Na pont ezért vettem én is inkább bojlert, pedig kicsi a lakás.
2018. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 puritan ***** válasza:
Most van nálam egy javításon, mert rázott. A vizes oldalából átszivárgott a víz az elektromos oldalra, és ott minden elázott, és csupa rozsda. Még nem tudtam megállapítani, hogy melyik tömítésnél, de nagyjából mindegy is, mert úgysem lehet kapni hozzá semmit.
2018. nov. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ragnor válasza:
#6 - Na, mi ezért nem is forgalmazzuk. Ha kis átfolyós kell, ott a Vaillant miniVED. Nem hiszem, hogy egy cipősdoboz harmada méretű dobozka nem fér el a mosdó alatt...
2018. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 librikus válasza:
Ahol meszes a víz (Bp.Dunántúl) nem érdemes venni, mert időnként eldugul az átfolyó-vízmelegítő amit cserélgetni kell.
2018. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Budapest, Mester utca, 1 éve megy két darab (aukciós oldalról 6kHuF-ért, kínai kacat, valami Modiggliani). Fél éve kellett konnektort cserélni, régi bérház vacak konnektora nem bírta a terhelést (2kW). Kisujjnyi vízsugár 60 Celsius fokos (nagyjából reálisan mutatja a hőfokot a saját kijelzőjén). Minél jobban kinyitod annál hidegebb.


Szóval mosogatóhoz, mosdóhoz megfelelő, zuhanyhoz kevés.

2018. dec. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Fűt mint az állat, de hőfokot nem tudsz állítani. kopasztóvíz folyik belőle, nem forró víz.

Szerintem felejtsd el!

2018. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!