Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most kezdtem el használni az...

Most kezdtem el használni az ncore-t és letöltöttem egy fájlt ( utorrentet használok ), de nem akar seedelni, legalább is nagyon alacsony sebességen tölt csak fel. Digis hálózatunk van. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

2018. dec. 8. 22:29
 1/5 repulo ***** válasza:
100%
Mert nem kell senkinek amit letöltöttél.
2018. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Minél több torrent fájlt szedsz le ez alapján egy idő után "elöre" sorol majd a tracker. Figyelembe véve a le-és feltöltési sebességedet és arányodat.Ezért kell minél több seed időt tartanod a torrenteken.

2018. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

...hálózati kapcsolat rendben van az torrent kliensed szerint?(jobb alul szélső ikon aprogram ablak keretén)

Zöld+pipa-rendben.Ha felé viszed az egeret mutatja az infót.

2018. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok a hal, kevés a horgász.

Vagy helyesebben: Sok a seeder, kevés a leecher.


Magyarul ha senki nem akar letölteni, akkor nincs hová feltölteni.

2018. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A programban is van önteszt, vagy letöltési teszt is, most pontosan nem emlékszem, de kipróbálhatod valamelyik nyilvános torrenttel (hacsak nem tapasztaltad már egyébként is), hogy azok normálisan működnek, akkor ilyen szempontból minden rendben van.

Bármelyik népszerű mai sorozat epizódja, amit világszerte ezrek töltenek, alkalmas a tesztre.

Nem akarok megnevezni ilyen külföldi oldalakat, bár te is megnevezted a hazait, úgyhogy mindegy lenne. Csak azokon nem kell regisztrálni, nincs kötelezettség, így nem tudnak kizárni sem (csak ilyet használok egyébként sok éve).

2018. dec. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!