Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rajztáblát akarok venni, nem...

Rajztáblát akarok venni, nem tudom mi a különbség valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Ket rajztabla között vacilálok, wacom intuos pro s vagy a wacom intuos s. Láttam, hogy felbontásban és a nyomás érzékenysége más. Mi más különbség van meg benne?

2018. dec. 14. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezeken kívül a Pro-n több gomb van, kapsz hozzá vezeték nélküli adaptert (nem olyan hasznos, mint aminek hallatszik), és kicsit kényelmesebb a toll. A toll kb. az egyetlen különbség, amire azt mondanám, hogy számít, de őszintén, rohadtul nem ér kétszeres árat egy kicsit tapadósabb műanyagdarab. Nekem Pro modellem van, amire még egy jóval régebbi modellről váltottam. Gombokat kb. egyáltalán nem használom, vezeték nélkül pedig még egyszer sem futott az évek alatt, és a régi fajta toll sem kényelmetlen egyáltalán. Ebből a szempontból kicsit meg is bántam, hogy ezt vettem, mert a sima is bőven elég, jóval olcsóbban is megúszhattam volna. De ami nem elég, az a kicsi méret, tehát a kettő általad említett közül egyiket sem ajánlom. Közepes méretű intous kb. annyiba kerül, mint egy kicsi intuos pro, a kettő közül pedig a közepes intuos nevetséges fölénnyel alázza le a másikat. Ha pedig meg tudsz engedni magandak egy közepesek, akkor azt vedd, ha meg nem, akkor pedig várd meg, amíg tudsz venni egy közepeset. A kicsi nagyon kicsi, nem valami kényelmes rajta rajzolni, idő után megöli a csuklódat, gyorsan megérzed, hogy nem elég nagy, stb. Közepes pedig tökéletes méret, de ha túl nagy is, szűkíteni mindig lehet a rajzterületen.


Tehát Wacom Intuos M.

2018. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!