Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont akarok venni de...

Új telefont akarok venni de nem tudok dönteni. Samsung Wave 3 vagy Samsung Galaxy W. A nagy különbség tulajdonképpen az operációs rendszer Android vs Bada. Eléggé kiforrott ez a Bada? Ki mit javasol vagy esetleg más telefon?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 3. 03:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem van/volt androidos telóm. De szerintem nem kiforrott rendszer. Nekem nagyon tetszik a wawe3, ha tehetném, azt vennék.
2012. febr. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
android, eggyértlmü. több app jobb testreszabhatoság, kényelmesebb és könnyebb a használata
2012. febr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy próbáld ki a két rendszert, és amelyik jobban tetszik azt vedd meg! Ennél jobb tanácsot olyan ember (szerintem) nem adhat aki nem ismer. Te tudod, hogy mire használod. Valójában az az 500k app arról szól, hogy letöltöd megmutatod a haveroknak utánna lezúzod. Emellett Wifi-zel. Arra mindkettő alkalmas. Ha jól tudom akkor a bada nem tudja megjeleníteni a flash-t. Emiatt ha sok flash-es oldalt nézel, akkor android. Remélem válaszoltam a kérdésre :)
2012. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Android nekem van badás telefonom (wave 1) és nagyon jó gyors nem fagy le viszont alig van rá alkalmazás ezért nem vennék még 1x badát ha nem használod játékra akkor stabilabb mint az android szerintem
2012. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az android nem instabil és ha rendeltetésszerűen használod, akkor nem fagy le! Ha valaki ilyet mond, akkor

a) még nem használt androidos telót

b) elvakult windows phone/symbian/iOS fan

2012. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
utolso hülye vagy ios sokkal stabilabb mint az android és nem azt mondtam mindig le vagy de vmivel instabilabb mert nem 1 telóra van optimizálva hanem 100 db ra és nem tud mind1iken ugyanúgy futni
2012. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
iphone tuti nem lesz mert az csak divatteló tudásban egy 60ezres szinjén van :)
2012. febr. 4. 21:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Iphone tudása veri a 130 ezresekét is nyugodj meg persze ettől függetlenül túl van árazva
2012. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

itt egy 130ezres samsung meg a szaros iphoneod:D:D:D


[link]

2012. febr. 5. 13:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Az iphone egy tulárazott "Dísz":D

A SGS2 mindenben veri...énis inkább S2-őt vettem...

2012. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!