Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2017-es 21.5 iMac -et (nem...

2017-es 21.5 iMac -et (nem 4K) megéri még venni?

Figyelt kérdés
Asus Laptopomat akarom lecserélni,mert már 6 éves és az Apple termékeimmel teljesen meg voltam elégedve, és mostanában elég sokszor dolgoztam iMac-en és nagyon megtetszett. Ez az említett “alap” iMac-et így lassan 2019-ben még megéri megvásárolni?

#Macintosh #apple.imac.macos.highsierra #ios.iphone.ipad
2018. dec. 15. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Használtan vennéd?


Ezeket a gépeket én is nézegettem, valami kegyetlen drága.


Amúgy ja, szerintem megéri.

2018. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ha megéri ez így, és nem kell 16gb RAM-os verziót venni, lehet apple-től berendelem :-l


Mire alapozod, hogy jó amúgy? pl videószerkesztésre, modellezésre, grafikához

2018. dec. 15. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg alap imac-et vásárolni, mert már a vásárlás után is érezni fogod, azoknak a dolgoknak a hátrányait amit nem kértél. SSD nélkül kínkeserves egy imac még az ujabbak is. 4k kijelző csodaszép, nagyon durva az eltérés a másik megjelenítőhöz képest. Ram és az SSD garancia lejárta után belerakható, de nem olcsó mulatság, és addig szenvedni fogsz.
2018. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta már megvettem ,remélem azért nem lesz vele gondom
2018. dec. 28. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!