Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan ébresztőóra...

Létezik olyan ébresztőóra (pl. okosóra, okoskarkötő), ami látja, hogy alszunk-e vagy sem és nem engedi magát kinyomni?

Figyelt kérdés
Folyton kinyomom az órát reggel, egy olyan órát keresek, amit ha kiynomok, érzékeli, hogy visszafeküdtem.
2018. dec. 18. 23:01
 1/6 anonim válasza:
100%

ilyenről még nem hallottam, de van olyan ébresztő, ami kerekekkel van felszerelve, tehát utána kell szaladnod, hogy kikapcsold


amúgy csak tedd az ébresztődet messzebb az ágyadtól, hogy fel kelljen állni, akkor nem alszol vissza

2018. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Van olyan ébresztő alkalmazás, aminél mondjuk egy matek feladatot kell megoldani, hogy ki tudd kapcsolni. Attól felébrednél.
2018. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én is folyton kinyomom, ráadásul nem is emlékszem rá...

Vannak olyan ébresztő alkalmazások okostelefonra, amik ha riasztanak csak akkor lehet kikapcsolni őket, ha megoldasz egy matematikai vagy egyéb feladatot. Lehet nehézségi szintet állítani. Egy nehezebb feladat után már valószínűleg nem alszol vissza.

Én azt hiszem az Alarmy nevűt próbáltam.

2018. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeket én is megtaláltam, inkább olyat keresnék, ami folyton figyeli hogy használom-e utána a telefont vagy hogy rázom (beteszem a zsebembe).


Képes vagyok akár egy feladat megoldás után is visszaaludni "csak fél percre".

2018. dec. 18. 23:17
 5/6 anonim ***** válasza:
A szundi funkció nem jó?
2018. dec. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 repulo ***** válasza:

Létezik, bár az ébresztés időpontja teljesen random.

Macskának hívják, hajnali 2 és 7 óra között éhségi szintjétől függően bármikor ébreszthet, simi-simi, puszi, etetés végére pont annyira ébredsz fel, hogy a sűrű anyázás után már nem tudsz visszaaludni. :-)

2018. dec. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!