Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ingyen internet, ezt hogy?

Ingyen internet, ezt hogy?

Figyelt kérdés

Szerintem biztos vannak akik látták ezeket az új videókat YT-on (Free Internet, már free energy is van). Aki nem az azonnal nézze meg!Kb 4 hete terjednek ezek a videók. Mindegyiknek az a végeredménye, hogy a telefonhoz hozzákapcsolt micro usb kábelen keresztül a telefonra jön az intenet.... És csak egy egyszerű Sim kártya szülséges hozzá... Vki érti ezt, vagy el tudná magyarázni?

(Esetleg ebből nem lesz vmi "forradalom"? Hisz internet csak úgy a semmiből... A másik meg,hogy már a videóban a Sim kártyának köszönhetően ingyen áram is lett. És hát energia a semmiből nem terem...)



2018. dec. 22. 18:39
1 2
 11/11 anonim válasza:

Vannak olyan készülékek, amikhez tartozik örökké tartó ingyen internet, előfizetés nélkül. Szóval megveszed a készüléket, előfizetés nélkül, és örökké van rajta internet. Ilyen például valamelyik régi Kindle e-book-olvasó. De úgy tudom, hogy csak nagyon kevés weboldalt lehet rajta megnézni, például a wikipedia-t.


Nem tudom, ezeken a régi Kindle-ökön még működik-e ez. Ha igen, akkor lehetne venni egy ilyen régi Kindle-t valami használt dolgokkal foglalkozó oldalon (vatera, fb marketplace), és akkor örökké ingyen lehetne wikipedia-t (és esetleg még egy-két egyéb oldalt) olvasni.


Illetve kb. 10 éve hallottam olyat, hogy megoldható az, hogy műholdas internetnél elkapd a lejövő csomagokat. Ehhez kell parabola antenna, fejegység, kábelek, számítógép, valamilyen fajta beltéri egység, stb. Feltölteni nem tudsz, és letölteni sem azt amit akarsz hanem ami random jön. Tehát más elkezd letölteni egy képet, vagy egy videót, és akkor azt elkapod te is. Nem tudom, ez a lehetőség még adott-e. Ez végülis nem normális internet, de hozzá lehet így jutni interneten lévő tartalmakhoz ingyen, előfizetés nélkül.


Például költözz oda egy nagyváros közepébe (Budapest, New York, vagy ilyesmi), ahol mondjuk alattad 2 emelettel van egy pizzéria, és annak használod a wifi-jét. Ezt nyilván nem szabad csinálni, de sittes csóró egyetemisták szoktak ilyet tenni.


A fenti három lehetőségen kívül biztos vannak még továbbiak is.

2022. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!