Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen szintetizátort ajánloto...

Milyen szintetizátort ajánlotok kb.30 ezer forintig sima "zongorázás"-hoz?

Figyelt kérdés

2018. dec. 22. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit takar a "zongorázás". Valódi zongorázáshoz digitális zongorát ajánlok, amelyek 130 ezer Ft körül indulnak.
2018. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sima zongorázáshoz ennél szerintem több pénz kell... Egyrészt sok oktávos eszközre van szükséged, másrészt, ha tényleg normálisan akarsz zongorázni, gondolom, kalapácsmechanika kell (nekem másmilyen van, mert nekem sem volt rá sok pénzem, úgyhogy mindig fixre kapcsolom a hangerőt, mert abszolút nem tudom kezelni az olcsó béna kis módszerét). Én beértem a sok oktávval, az alap, de az nem az alacsonyabb árfekvés jellemzője. Nem került így sem közel sem annyiba a keyboardom, mint egy digitális zongora, de a sok oktáv speckóbb igény. De sok darabhoz elengedhetetlen...
2018. dec. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!