Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kaptam karácsonyra egy automat...

Kaptam karácsonyra egy automata fogkefét, , a neve redefining tootbrush. Probléma merült fel a töltésénél. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ráteszem a töltőalapra, és kék színű lesz, amikor jó helyen van. Piros, ha el van mozdulva. A baj az, hogy zölden vagy pirosan kéne világítania, ha jó helyen van. Nem tölt, és amikor leveszem a töltőről, elkezd kéken villogni. Valakinek vannak tapasztalatai? Mit tegyek?

2018. dec. 25. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy nem tölt?

Akkor mitől működik, miért nem merült még le?

2018. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán véletlenül mellékattintottál, de a privát üzenetet nem látják mások, hogy segíthessenek.

Tehát azt írod, hogy nem működik, akkor talán hibás az akku vagy a töltőkör.

Nem ismerem sajnos személyesen, csak szakmai érdeklődésből írtam, mivel javítok ezt-azt. Nyilván ezt is kapnám szét, ahogy önmagam ismerem, persze nem mindenki szakmabeli.

2018. dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudtam, de gondoltam te tudsz csak segiteni. Szoval hat nem tudom, de azert koszi a tanacsot
2018. dec. 26. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!