Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha az okostévé távirányítójáva...

Ha az okostévé távirányítójával történik valami arra érvényes a garancia?

Figyelt kérdés
A húgom leöntötte acetonnal a tévé távirányítóját, nagyon félek mert apám miatta meg akar verni. Érvényes rá? Nagyon félek, segítsetek kérlek

2018. dec. 27. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem rendeltetésszerű használat, ezért nyilvánvalóan nem érvényes a garancia rá.
2018. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi lett vele, megtámadta?

Javítok ugyanis távszabályzókat időnként, de acetonnal nem szoktam megkínálni.

Szerintem nem érvényes rá a garancia, logikusan semmiképp, hacsak nem tesz engedményt a szerviz, de az sem valószínű.

De lehet kapni, pótolható.

2018. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is vártam bíztató választ, csak biztosra akartam menni. De azért köszönöm,. Muszáj megoldanom, nagyon félek apámtól.
2018. dec. 27. 23:07
 4/10 anonim ***** válasza:

az a távirányító már nemigen lesz jó.


Hacsak nem gyorsan lemostad vízzel, és nem mart le semmit az aceton.


Garanciába egy szépen mosolygós nőt vigyél, így talán cserélik, amúgy nem.


VEnni lehet, de nagyon drága.

2018. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont ugyanolyant találok az üzletekben?
2018. dec. 27. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet venni, de keress a környéken szerelőt megcsinálja pár óra alatt esetleg add ugyan olyat.
2018. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én lemostam vízzel, a márkajelzés mosódott el, meg látszanak rajta foltok. Hát muszáj lesz mosolyognom, nagyon.
2018. dec. 27. 23:10
 8/10 anonim ***** válasza:

keress rá a tv nevére és írd mellé hogy távirányító.


Utángyártottat valószinű lehet kapni

2018. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem találtam pont ugyanolyat. Még megpróbálom bevetni az aranyos, nőies mosolyom az üzletben, hátha. Nem hiszem hogy sérült úgy, hisz működik. Csak rosszul néz ki. De persze emiatt is balhé lesz, és én szívok megint.
2018. dec. 27. 23:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha még garanciális akkor szakszervízben biztos beszerezhető eredeti távirányító hozzá. Garin kívül ugyan pénzt kérnek érte de azért nem rengeteget. Azt majd levonják a zsebpénzedből..
2018. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!