Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Eredeti Apple Tokról vélemények?

Eredeti Apple Tokról vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Akinek volt már/van eredeti iPhone szilikon tokja, leírná nekem hogy mégis milyen? (karcolódik-e vagy nem,vagy a színe kopik... stb)

2018. dec. 29. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Eredeti nem, de ebayen van nagyon népszerű fake apple tok, nekem volt és teljesen jó, igényes. Viszont ez a tapadós szilikon összegyűjti a szöszöket a nadrág zsebéből könnyen. Karcolódni nem karcolódik, ha nem vigyázol rá elszineződhet.

[link]

Egy ezresért egész jó.

2018. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Telefonon nem volt, de iPad-en igen. Jó, jó, de ugyanúgy koszolódik, használódik, mint a tizedannyiba kerülő. Nem telefon volt, hanem tablet, de úgy vélem, karcolódik is, természetesen (de inkább a tok, mint a készülék, ha valaki erre érzékeny - engem mondjuk pont nem érdekel, használati tágy, nem ékszer..).


Úgyhogy utána iPad-re és iPhone-ra is a bőrtokjukat vettem. Drága, de az nagyon jó, vettem jól kinéző, olcsó alternatívát is, de vagy az volt, hogy nem "passzolt rá" tökéletesen, vagy szilikon tok volt fél miliméternyi bőr ragasztással... (utóbbi amúgy még funkciónál, és nem is rossz, de nem annak adták el, ami valóban).

2019. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!