Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok biztonságos helyen...

Tudtok biztonságos helyen letölthető illesztőprogramot Windows 10-re (laptop:LHMZNIY)?

Figyelt kérdés

Mivel a laptopomról valahogyan letőrlődött és fogalmam sincs, hogy hogyan, ezért kéne egy illesztőprogram.


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. dec. 30. 08:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Több: Ugye még illesztőprogramom sincs, de akkor internetem sem, ezért nem tudok oldalról telepíteni, de megoldható az, hogy egy másik gépről pendrive-ra rátelepíteni és átrakni erre a gépre?

Kérlek mindakettő kérdésemre válaszoljatok, köszönöm!

2018. dec. 30. 08:43
 2/4 szántóvető ***** válasza:

felmész a laptopgyártó honlapjára és pendrivera letöltöd a drivereket.gondolom az usb-port működik a laptopodon.próbáltad alaphelyzetbe visszaállítani a wint?

vagy ott a rendszerviaállítás lehetőség,ez még jobb lenne.

2018. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen driverek nem nagyon törlődnek szerintem, viszont tönkremehet a hardver és akkor úgy tűnhet, mintha csak törlődött volna.

Eszközkezelőben látod egyáltalán?

Ebben csak Wifi van (az Intel Atom X5 Z8350 processzor tartalmazza?), vezetékes LAN nincs, kínai support sincs, ha jól látom.

Legrosszabb esetben keríthetsz valami USB hálózati eszközt hozzá, ha tényleg tönkrement.

2018. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem lenne érthető, délelőtt nem részleteztem tovább, de ilyen esetben az Inteltől is lehetséges a driver letöltése (ha tényleg Intel hardver) vagy a Windows is eleve tartalmazhatja.
2018. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!